O nas

Zacznijmy od początku. A było to tak…

Salon Twoje o3

powstał ze wspólnej inicjatywy przyjaciół, których połączyło zamiłowanie do całego spektrum zagadnień związanych z okulistyką, optyką i optometrią. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, zarówno w dużych placówkach okulistycznych, na stażach jak i  współpracując z małymi gabinetami. Mieliśmy okazję poznać praktycznie każdy aspekt działalności, którą dziś wspólnie wykonujemy. Wraz z personelem jesteśmy miłośnikami wszystkiego co składa się na poprawę jakości widzenia u naszych pacjentów/klientów.

Szczególną wagę przywiązujemy do wykonywanych przez nas badan i pomiarów, cenimy różnorodność i nią kierujemy się przy wyborze poszczególnych kolekcji opraw ze szczególnym uwzględnieniem rodzimych dostawców. Dbamy by w naszym salonie każdy znalazł coś dla siebie, uwzględniając w swojej ofercie rozwiązania dla mniej i bardziej wymagających klientów, aktualnie posiadamy blisko osiemset wzorów opraw i chętnie uwzględnimy Twoje preferencje.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.