Gabinet

Okulistyka

Gabinet prowadzony przez lek. spec. okulistyki Joannę Prokop został wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną. 
 
OCT Revo Fundus Camera służy do koherentnej tomografii komputerowej oka ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki jaskry, AMD, retinopatii i innych schorzeń oczu. To połączenie najszybszego na świecie spektralnego tomografu OCT i kolorowej funduskamery. Urządzenie jest wyposażone w najnowszy sprzętowy tracking w czasie rzeczywistym AccuTrack™ oraz tryb automatycznego wykonywania badań po jednym kliknięciu.
 
Automatyczny perymetr PTS 920 nowoczesne urządzenie diagnostyczne przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego badania pola widzenia. Poza standardowymi strategiami badań w urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązania zapewniające znaczną oszczędność czasu oraz maksymalną precyzję pomiarową.
 
iCare-1000 to urządzenie szczególnie przydatne do diagnozowania, kontrolowania i badań przesiewowych jaskry u dzieci i dorosłych. Zasada działania tonometru iCare została oparta na opatentowanej indukcyjnej metodzie pomiaru siły odbicia sondy. Metoda ta umożliwia szybki i dokładny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego bez stosowania środków znieczulających. Zastosowanie jednorazowych sond eliminuje ryzyko zakażenia.
 
Badania okulistyczne przeprowadzone w gabinecie szczegółową diagnostykę przedniego odcinka oka,  dna oka – po farmakologicznym porażeniu akomodacji, pomiar ciśnienia śródgałkowego, dobór korekcji okularowej do dali i bliży u dorosłych i dzieci od 6 roku życia.

Optometria

Badanie wykonywane przez optometrystę z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie realizujemy na specjalistycznej aparaturze diagnostycznej.

Foropter manualny Topcon to doskonałej jakości urządzenie przeznaczone do diagnozowania wad wzroku.

Autorefraktometr Topcon wykonuje wstępny pomiar refrakcji. Systemy Topcon są znane ze swojej dokładności dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii wirującego pryzmatu ™.

Badanie obejmuje m.in. dobór korekcji okularowej do dali i bliży, dopasowanie soczewek kontaktowych, ocenę stanu przedniego odcinka oka, jakości filmu łzowego, sprawdzenie zakresu widzenia stereoskopowego i zaburzeń akomodacji.  

Badanie jest bezpłatne w wypadku gdy zdecydujesz się na zakup okularów w naszym salonie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.