Soczewki kontaktowe mogą być doskonałym dopełnieniem korekcji okularowej (jednodniowe), ale często są też podstawowym sposobem korekcji, którą okazjonalnie zmienia się na okulary.

Dziś, soczewki z terminem trzy miesięcznej przydatności do stosowania, występują sporadycznie, oddając pole soczewkom miesięcznym i dwutygodniowym, przy czym najsilniej rozwija się rynek soczewek jednodniowych.

Jednodniowe soczewki kontaktowe, są najlepiej tolerowaną grupą produktów w kontaktologii a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia powikłań w wypadku ich noszenia jest znikome. Nie wymagają też stosowania płynów, ostatecznego wyboru sposobu jak i trybu korekcji soczewkami kontaktowymi dokonuje klient po konsultacji z lekarzem czy też optometrystą.

Bazując na doświadczeniu i wieloletniej współpracy, aktualnie przedstawiamy ofertę dwóch producentów o globalnym zasięgu, którzy szczególny nacisk kładą na jakość i innowacyjność dostarczanych produktów, warto przy tym dodać, że nasza współpraca obejmuje regularne szkolenia z zakresu kontaktologii a także rozmaite akcje promocyjne.

https://www.facebook.com/TwojeO3/?epa=SEARCH_BOX
Polub nas
Polub nas