Kierując się opiniami klientów i naszym kilkunastoletnim doświadczeniem w branży nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Japońską firmą HOYA i rodzimym JZO (Jeleniogórskie Zakłady Optyczne), ofertę dopełnia firma Essilor oraz  JAI KUDO. 

Oferujemy zatem całą gamę rozwiązań dla niemal każdego typu korekcji okularowej, od soczewek jednoogniskowych, poprzez biurowe, do uprawiania sportu, aż po progresywne, w których doborze się specjalizujemy, mamy tekże oferty specjalne dla osób z wysokimi wadami wzroku.

Wszystkie dostępne u nas soczewki, mogą państwo nabyć z dedykowanymi powłokami ar (antyrefleks) w tym dla osób pracujących przy komputerze/smartfonie (znoszących namiar światła niebieskiego) jaki i np.kierowców (znoszących olśnienie). Istnieje także możliwość zamówienia korekcji z barwieniem czy fotochromowej, w tym najnowszych rozwiązań z dziedziny optyki.

Taki dobór oferty, zapewnia znalezienie rozwiązania zarówno dla chcących zaoszczędzić jak i tych, którzy lepiej czują się w markach z grupy premium, stosujemy przy tym prosty system rabatów, po szczegóły zapraszamy do naszego salonu.

Poniżej załączamy linki z opisem poszczególnych typów korekcji z podziałem na naszych oferentów:

Hoya

JZO

JaiKudo

https://www.facebook.com/TwojeO3/?epa=SEARCH_BOX
Polub nas
Polub nas